Granulu apkure

Granulu apkure

Granulu apkures katli
Granulu katlu aprīkojums

Granulu katlu aprīkojums

Granulu katli
Granulu apkures automatizācija

Granulu apkures automatizācija

Granulu apkures automatizācijas iespējas

Granulu apkures iekārtas

«« Atgriezties

JAWAR skursteņi

Par JAWAR skurteņiem. JAWAR skursteņu keramiskas ražošanā tiek pielietota moderna un efektīva tehnoloģija - Karstā Izostatiskā Presēšana*. JAWAR šobrīd ir vienīgais ražotājs Latvijas tirgū, kas piedāvā skursteņu sistēmas ar šāda veida caurulēm.

JAWAR skursteņi Jums garantēs:
- Drošību
- Augstāko kvalitāti,
- Saprātīgu - cilvēkam pieņemamu cenu
- Profesionalu attieksmi
- Prieku par pareizi izdarītu izvēli

* Karstā izostatiskā presēšana (KIP) ir ražošanas process, ko izmanto, lai samazinātu metālu porainību un palielinātu daudzu keramikas materiālu blīvumu . Tas uzlabo materiāla mehāniskās īpašības un efektivitāti.
KIP process sevī iekļauj paaukstinātas temperatīūras un izostatiskās gāzes spiedienu augsta spiediena ierobežošanas traukā. Gāze, ko visbiežāk izmanto saspiešanas processā ir Argons. Tiek lietota inerta gāze, lai ar matereālu nenotiktu ķīmiskas reakcijas. Saspiešanas kamera tiek karsēta tādējādi liekot palielināties spiedienam trauka iekšpusē. Daudzās sistēmās vienlaicīgi ar processu papildus klāt tiek sūknnēta gāze, lai sasniegtu nepieciešamo spiedienu. Matereāls tiek pakļauts spiedienam no visām pusēm ( tātējādi izskaidrojot terminu “izostatisks” ).

Specifikācija / rokasgrāmata

Vārds: *
E-pasts: *
Tālrunis:
Jautājums: *
Drošības kods: *