Granulu apkure

Granulu apkure

Granulu apkures katli
Granulu katlu aprīkojums

Granulu katlu aprīkojums

Granulu katli
Granulu apkures automatizācija

Granulu apkures automatizācija

Granulu apkures automatizācijas iespējas

Granulu apkures iekārtas

«« Atgriezties

SILDI MAXX 70-500kW

SILDI MAXX sērijas centrālapkures granulu apkures iekārta.

MAXX SĒRIJA
- 5. Klase
- Augstas efektivitātes cauruļu sitlummainis
- Rotācijas principa pašattīrošs deglis
- Automātiska sltummaiņa attīrīšana *
- Skārienjūtīgais vadības panelis (LV, ENG, RU valodas)
- Daudzfunkcionāls vadības bloks
- Standarta 2m granulu šneks (pieejami arī 3m un 4m)
- āra gaisa temperatūras sensors
- 2x papildus virsmas sensori
- attālinātās vadības modulis (EcoNet)
- EcoLambda modulis *
- 5 gadu garantija

JAUDA
5. Klases granulu apkures iekārtas paredzētas centrālajai apkurei galvenokārt komerctelpām ar platību līdz 5000m2.
KONSTRUKCIJA
Lielākā MAXX sērijas konstrukcijas priekršocība ir divu granulu degļu un divu cauruļu siltummaiņu kaskādes slēgums. Avārijas situācijās iespējama iekārtas darbība ar pusi no kopējās jaudas.
DEGLIS
MAXX sērijas iekārtas ir aprīkotas ar augstas efektivitātes pašattīrošiem granulu degļiem. To konstrukcijā tiek izmantota rotācijas principa pašattīrošā degkamera, kas ilgtermiņā nodrošina drošu,efektīvu, stabilu un ilgstoši darboties spējīgu sistēmas darbību.
IEKĀRTAS VADĪBA UN PAILDUS APRĪKOJUMS
Intuitīvs vadības bloks ar “FuzzyLogic” inteliģento iekārtas vadības režīmu (automātiski nosaka slodzi un jaudu, automātiski pielāgojot gaisa un granlu padeves intensitāti). Plašs papildus aprīkojuma klāsts un vadības moduļa iespējas ļauj centralizēt lielāko daļu apkures sistēmas komponenšu – cirkulācijas sūkņus, 3-gaitas un 4-gaitas vārstu piedziņas (kopā līdz 5 automātiski vadāmiem lokiem) + karstā ūdens nodrošināšana. Atkarībā no apkures sistēmas specifikas, ērtākai un ekonomiskākai iekārtu darbībai, ir iespēja papildināt ar āra gaisa, virsmas temperatūras sensoriem un telpas termostatiem. EcoLambda modulis kā papildus aprīkojums, nodrošina effektīvāku kurināmā sadedzināšanu. Bāzes komplektācijā iekļauts EcoNet attālinātās vadības modulis, kas nodrošina iekārtas un visas sistēmas vadību izmantojot tālruni vai datoru. EcoNet galvenā priekšrocība ir piekļuve pie darba un servisa parametriem, vēsturiskajiem darbības datiem. Šāda piekļuve būtiski samazina iekārtas ekspluatācijas izmaksas galvenokārt uz servisa izsaukumu rēķina. Plašs granulu tverņu piedāvājums sākot ar mazākajām, kas var lieliski kalpot kā starptvertne starp apkures iekārtu un lielu pamata tvertni (papildus aprīkojams ar līmeņa sensoriem) un lielām tvertnēm līdz 1800 L.

Iegādāties variet šeit:

https://www.ac24.lv/produkcija/granulu-apkures-katli/590

Specifikācija / rokasgrāmata

Vārds: *
E-pasts: *
Tālrunis:
Jautājums: *
Drošības kods: *