Padeves sistēmas/Degļi "PREMIUM"

«« Atgriezties

Biomasas deglis ar padeves mehānismu APSB Premium 120kW

Fakti par produktu:

Biomasas deglis ar padeves mehānismu APSB Premium 120kW

Īpašības:

  • Jauda120 kW
  • TipsBiomasas
  • DeglisČuguna

Apraksts:

MODERATOR APSB Premium biomasas degļa un padeves mehānisma komplekts 120 kW

 

PREMIUM komplektācija:

Atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatne (NS sērija)

Pašattīrošais čuguna/Keramiskais deglis ar kustīgajiem ārdiem

Automātiskā aizdedzināšanas sistēma

Padeves mehānisms ar dozatoru (2 pakāpju)

Trīskāršā drošības sistēma (dozators, STB un pārkaršanas devējs)

Plum EcoMax vad bloks.

Econet attālinātās vadības modulis

 

Automātiskā biomasas sistēma, kas darbojas uz atjaunojamajiem energoresursiem, jeb biomasu (šķelda, skaidas, kokskaidu granuas utml., ar mitruma līmeni, kas nepārsniedz 25%). APSB Premium biomasas apkures komplekts sastāv čuguna degļa, kurināmā padeves sistēmas, dažādu tilpuma tvertņu vai atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatnes (NS sērija).

Degšanas un apkures procesu kontroli nodrošina mūsdienīgs PLUM vadības modulis, kura bāzes komplektāciju papildinot ar iespējamo papildus aprīkojumu (attālinātās vadības modulis, vairāku apkures loku moduļi, ārgaisa temperatūras sensors, programmējami telpu termostati u.c.) ir iespēja iegūt ne tikai iekārtu, bet jau ekonoisku un efektīvu apkures risinājumu. APSB Premium aprīkots ar vairāku pakāpju drošības sistēmu, kura pasargā pret nekontrolētu iekārtas un sistēmas pārkaršanu kā arī liesmas nonākšanu kurināmā tvertnē.

 

    

 

Ļoti plašs kurināmā tvetņu piedāvājums (4m 3 , 6m 3 , 8m 3 , 10m 3 , 27m 3  standarta tvertnes ar kurināmā samaisīšanos) vai standartkomplektācijā iekļautā atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatne, kurai izbūvējot sānu bortus var panākt ne tikai liela izmēra kurināmā uzglabāšanas krātuvi, bet ļauj to izveidot vietās kur standarta tvernēm nav vietas.

 

  

 

Visi šie APSB Standart raksturlielumi padara šo sistēmu kā vienu no tirgus līderiem biomasas apkures segmentā. Šāda tipa iekārtas ir piemērotas uzņēmumu un saimniecību vajadzībām, kuru rīcībā ir brīvi pieejams biomasas kurināmais, kā arī var tikt izmantots jebkurai citai lielai platībai (uzņēmumi, skolas, bērnudārzi, siltumnīcas, angāri u.c.). Pateicoties plašajam kurināmā spektram ir iespēja izvēlēties tieši tādu kurināmo, kas uz to brīdi ir ne tikai pieejams, bet arī ir visizdevīgākais ar viszemākām izmaksām.

 

Svarīgākie raksturlielumi

- degļa automātiskā attīrīšanās sistēma, aprīkota ar kustīgajiem čuguna ārdiem

- vairāku līmeņu gaisa padeve deglī

- automātiskā aizdediznāšanās  (start/stop fukcija)

- efektīva drošības sistēma STB, sensori

- plaša pielietojuma, iekārtas un visas apkures sistēmas vadības modulis

 

Biomasas čuguna deglis

Aprīkots ar automātisko degļa attīrīšanos, ko nodrošina augstas kvalitātes kustīgie čuguna ārdi. Deglis piemērots visa veida koksnes izcelsmes biomasas kruināmajam, taču var arī izmantot arī kūdras granulas un briketes, kuru blīvums nepārsniedz 450kg/m3 un relatīvais mitrums līdz 25%.

Iegātāties variet šeit:

https://www.ac24.lv/produkcija/biomasas-skeldas-apkures-iekartas/366

Vārds: *
E-pasts: *
Tālrunis:
Jautājums: *
Drošības kods: *