Pellet boilers

Pellet boilers

Pellet boilers

Pellet boilers

«« Atgriezties

SILDI ALL IN sērija 21kW un 40kW

AUTOMĀTISKĀS AIZDEDZES GRANULU APKURES IEKĀRTA

- degšanas procesa kontrole (granulu padeve, ventilators, intervāli u.c. laiki)

- pamatkomplektācijā līdz 3 apkures sūkņu automātiskai vadībai

- maisītāja vadība (elektroniskajiem 3-gaitas, 4-gaitas vārstiem)

- tvertnes kurināmā līmeņa kontrole

- nakts samazinājums

- FuzzyLogic inteliģentā vadība (pēc nepieciešamās jaudas)

- iekārtas attālināta vadība no viedtālruņa vai datora

 

SILDI ALL IN sērija, izteikti tikai granulu apkures iekārtas ar jaunākās paaudzes rotācijas principa pašsatīrošajiem degļiem. Pateicoties speciālas konstrukcijas siltummainim, šobrīd ir pieejama iekārta ar salīdzinoši nelieliem gabarītiem un ar augstiem effektivitātes rādītājiem.

Visi apkures katlu siltummaiņi ir izgatavoti no 6mm bieza augstākās kvalitātes speciāli katlu rūpniecībā izmantojamā tērauda.
Īpašas konstrukcijas siltummaiņa plauktu sistēma nodoršina zemu dūmgāzu temperatūru skurstenī.

Iekārta tiek komplektēta ar mūsdienīgāko vadības moduli un skārienjūtīgo displeju. ALL IN sērijas iekārtas šobrīd paver iespējas granulu apkrures iekārtu izmantot ne tikai kā ēkas siltuma avotu, bet arī vadīt un kontrolēt visas mājas apkures sistēmas kontūrus (siltās grīdas, radiatori, akumulācijas tvertnes, ūdens sildāmo boileris u.c.) un mehānismus (trīsgaitas, četrgaitas vārsti, cirkulācijas sūkņi u.c.).

Kurināmā (granulu) padeves mehānisms, speciāli konstruēts, lai nodrošinātu nepārtrauktu un efektīvu kurināmā padevi. Divpakāpju transportieru sistēma nodrošina galvenokārt drošu lietošanu bez riska iespējām, kad liesma no degļa var noākt granulu tvertnē.

Rotācijas principa pašattīrošais deglis, šobrīd var teikt jaunākais un mūsdienīgākais risinājums granulu apkures sistēmās. Galvenā degļa darbības īpašība ir tieši pašattīrošais mehānisms. Nav nepieciešams apturēt degļa darbību un veikt apkalpošanu. Reizi sezonā sazināties ar apkalpojamās iekārtas reģionālajiem speciālistiem, vai pārdevēju un pieteikt degļa apkopi.  

ALL IN sērijai tiek nodrošināts plašs papildaprīkojuma klāsts: āra gaisa temperatūras un virsmas temperatūras devēji, programmējams telpas termostats, lambda zonde un interneta vadības modulis attālinātai iekārtas vadībabai un monitoringam, no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot viedtālruni vai datoru. Atsevišķi tiek piedāvātas dažāda izmēra granulu tvertnes, sākot ar 0,6m3. Pieejamais papildaprīkojums nodrošina ne tikai ērtu un komfortablu apkures sistēmas vadību, nemainīgu vēlamo telpas temperatūru, bet arī ļauj ietaupīt līdz pat 20% kurināmā sezonā.

 

nominālā jaudakW2140
minimālā jaudakW410

aptuvenā apkurināmā platība

m2līdz 200līdz 400
pieslēgumu izmērsDN1 1/4"1 1/2"
efektivitāte%~ 90%~ 90%
minimālā atpakaļgaitas temperatūraC5555
maksimālais darba spiediensbar1.01.0
maksimālā katla ūdens temperatūraC9595
elektropieslēgumsV220220
pieļaujamais spiediens dūmvadāPa15-2515-25
minimālais skursteņa augstumsm68
ieteicamais skursteņa diametrsmm160-180180-200
siltummaiņa gabarīti, bez degļa (axgxp)mm1280x690x5201450x840x640
iekārtas gabarīti, ar degli (axgxp)mm1280x690x8201450x840x1000
iekārtas svarskg~200~300

Vārds: *
E-pasts: *
Tālrunis:
Jautājums: *
Drošības kods: *