SMOK standart komplekti (čuguna deglis)

«« Atgriezties

Moderator SMOK Standart 240kW

Fakti par produktu:

Moderator SMOK Standart 240kW

Īpašības:

  • Jauda: 240 kW
  • TipsBiomasas
  • DeglisČuguna

Apraksts:

SMOK Standart komplektācija:

Plākšņu siltummainis

Pelnu izvākšanas sistēma

Atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatne (NS sērija)

Čuguna/Keramiskais deglis ar kustīgajiem ārdiem

Automātiskā aizdedzināšanas sistēma

Padeves mehānisms ar dozatoru (2 pakāpju)

Trīskāršā drošības sistēma (dozators, STB un pārkaršanas devējs)

Plum EcoMax vadības bloks.


Automātiskā biomasas sistēma, kas darbojas uz atjaunojamajiem energoresursiem, jeb biomasu (šķelda, skaidas, kokskaidu granulas utml., ar mitruma līmeni, kas nepārsniedz 25%). SMOK Standart biomasas apkures komplekts sastāv no speciālas konstrukcijas siltummaiņa, čuguna degļa, kurināmā padeves sistēmas, dažādu tilpuma tvertņu vai atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatnes (NS sērija).

Degšanas un apkures procesu kontroli nodrošina mūsdienīgs PLUM vadības modulis, kura bāzes komplektāciju papildinot ar iespējamo papildus aprīkojumu (attālinātās vadības modulis, vairāku apkures loku moduļi, ārgaisa temperatūras sensors, programmējami telpu termostati u.c.) ir iespēja iegūt ne tikai iekārtu, bet jau ekonomisku un efektīvu apkures risinājumu. SMOK Standart aprīkots ar vairāku pakāpju drošības sistēmu, kura pasargā pret nekontrolētu iekārtas un sistēmas pārkaršanu kā arī liesmas nonākšanu kurināmā tvertnē.

 

    

 

Ļoti plašs kurināmā tvertņu piedāvājums (4m 3 , 6m 3 , 8m 3 , 10m 3 , 27m 3  standarta tvertnes ar kurināmā samaisīšanos) vai standartkomplektācijā iekļautā atsperes tipa kurināmā tvertnes pamatne, kurai izbūvējot sānu bortus var panākt ne tikai liela izmēra kurināmā uzglabāšanas krātuvi, bet ļauj to izveidot vietās kur standarta tvertnēm nav vietas.

 

  

 

Visi šie SMOK Standart raksturlielumi padara šo sistēmu kā vienu no tirgus līderiem biomasas apkures segmentā. Šāda tipa iekārtas ir piemērotas uzņēmumu un saimniecību vajadzībām, kuru rīcībā ir brīvi pieejams biomasas kurināmais, kā arī var tikt izmantots jebkurai citai lielai platībai (uzņēmumi, skolas, bērnudārzi, siltumnīcas, angāri u.c.). Pateicoties plašajam kurināmā spektram ir iespēja izvēlēties tieši tādu kurināmo, kas uz to brīdi ir ne tikai pieejams, bet arī ir visizdevīgākais ar viszemākām izmaksām.

 

Svarīgākie raksturlielumi

- automātiskā pelnu izvākšanas sistēma

- čuguna deglis ar kustīgajiem čuguna ārdiem

- vairāku līmeņu gaisa padeve deglī

- automātiskā aizdedzināšanās  (start/stop funkcija)

- efektīva drošības sistēma STB, sensori

- plaša pielietojuma, iekārtas un visas apkures sistēmas vadības modulis

 

Biomasas čuguna deglis

Aprīkots ar augstas kvalitātes kustīgajiem čuguna ārdiem. Deglis piemērots visa veida koksnes izcelsmes biomasas kruināmajam, taču var arī izmantot arī kūdras granulas un briketes, kuru blīvums nepārsniedz 450kg/m3 un relatīvais mitrums līdz 25%.

Iegādāties variet šeit:

https://www.ac24.lv/produkcija/biomasas-skeldas-apkures-iekartas/363

 

 

Specifikācija / rokasgrāmata

Vārds: *
E-pasts: *
Tālrunis:
Jautājums: *
Drošības kods: *