Biomasas / šķeldas katli

Biomasas / šķeldas apkures sistēmas. Kurināmais - šķelda, skaidas, granulas, graudi, atsijas un cits biomasas kurināmais ar mitruma līmeni līdz 30% un frakciju 3x3cm. "Standart"sērija ar čuguna un keramiskajiem degļiem. "Premium" sērija ar inovatīvu pašattīrošo siltummaini.

Kompaktklases granulu katls

Iespējams kompaktākais granulu apkures katls. Iebūvēta tvertne, rotācijas principa pašattīrošais deglis, karstā ūdens, cirkulācijas sūkņu, apkures loku vadība.

Plašs papildus aprīkojuma klāsts, attālinātā vadība, telpas termostati, ārgaisa un virsmas sensori.

Norēķināšanās ar ESTO nomaksu ir tikpat ātra un ērta, kā maksājot ar bankas starpniecību. Apstiprini pasūtījumu un, lai iepazītos ar piedāvājuma noteikumiem un nosacījumiem un veiktu veiksmīgu pirkumu, paraksti pirkuma nomaksas līgumu digitāli, izmantojot savu internetbanku, Smart-ID vai eParaksts.

ECONET

Econet - attālinātās vadības sistēma, nodrošina pilnu iekārtas un apkures sistēmas darbības pārraudzību. Lielisks rīks, kas padara iekārtas darbību ne tikai ērtu bet arī ekonomisku. Viena no svarīgākām īpašībām ir tieši attālinātā servisa nodrošināšana mūsu klientiem.

ESTO 3 maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās, trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota. Maksājuma metodi nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.

Granulu tvertnes

Granulu tvertnes SILDI apkures iekārtām. Tilpums - 330, 440, 820, 1200, 1800, 2100 L.

Tvertnes ir brīvi stāvošas un piegādājamas izjauktā veidā, tas nozīmē, ka iespējama izvietošana jebkurā telpā ar standarta ieejas durvīm.

Serviss un konsultācijas

Servisa dienesta atbalsts iekārtu lietošanā, apkalpošanā.

Econet vadības sistēmas atbalsts, parametru korekcija, darbības pārskata analīze. Varam attālināti palīdzēt ja iekārtas darbības traucējumi radušies nekorektu parametru rezultātā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu